بزن بریم رغز :)

می خواهید بدانید برای سفر باید چکار کنید و چگونه با ما هماهنگ شوید.؟

خیلی راحته، این شماره تماس ما هست : ۰۹۱۷۹۳۳۵۳۰۲ و یا ۰۹۳۰۸۲۳۲۲۰۷ که می تونید از طریق واتس آپ هم در تماس باشید.

شما برای سفر چیز خاصی نیاز ندارید و امکاناتی که با خودتون همراه میارید شامل: یک کوله پشتی هست که بتونه غذا، بطری آب معدنی و کمی تنقلات رو در خودش جای بده. کفش ورزشی که میارید کفش سالن نباشه و کفشی باشه که تو آب پاتون رو اذیت نکنه و لیز هم نخوره. در انتها یک لباس ورزشی و سبک. همین.

مابقی امکانات رو ما بهتون می دیم که شامل: کلیه امکانات کوهنوردی میشه( لباس غواصی، جلیقه شنا و نجات، هاردنس، کارابین، هشت) که جز امکانات دره هست و جای خواب در خونه های محلی و سه وعده غذا. فیلم و عکس هم که بصورت رایگان برای شما ثبت می کنیم. برای رفتن به بالای دره و برگشتن از پایین دره هم نیسان سایپا در اختیار گروه هست.

لیدرهای فنی تیم ستاره های رغز، شما رو حدود ساعت ۲ نیمه شب صدا می زنن امکانات و تحویل می گیرین و با گروه راه می فتید سمت بالای دره . بعد از کمی پیاده روی تازه حدود ساعت های ۴ بامداد هست که سرچشمه دره رغز استراحت می کنید. آفتاب که طلوع میکنه صبحونه می خورید و تجهیزات و می پوشید.
تازه هیجان با طلوع آفتاب میاد سراغتون و وقت آدرنالین خالی کردنه. اولین پرش و به دل دره می زنید و وارد حوضچه های آب می شید و ۶۴ تا حوضچه و آبشار و طی می کنید تا اینکه حدود ساعت های ۲ الی ۳ بعد ازظهر به پایین می رسید.
کللی فیلم و عکس گرفتید و تازه به خودتون ایمان پیدا کردید که شما هم می تونید دره نوردی رو در کنار افراد حرفه ای بگذرونید.
با من همراه باشید و در وب سایت فیلم و عکس های پر هیجان و دنبال کنید.

می تونید از آی دی گروه ما به نام: raghez-stars @ در اینستاگرام
و یا آی دی شخصی من به نام: jassem_roosta@ عکس ها و فیلم های بیشتری ببینید و به ما بپیوندید.

گروه کوهنوردی ستاره های رغز
jassem_roosta@ اینستاگرام من
raghez_stars@ پیج ما تو اینستاگرام

بزن بریم تنگ رغز
بزن بریم تنگ رغز

canyon darab iran landing raghez raghez-stars reghez rghez stars wally آب رغز آب سرد رغز آبشار رغز آبشار وداع ایران برگهای پاییزی بهشت رغز تنگ رغز تنگ رغز داراب تنگه رغز حوضچه های رغز داراب دره دره رغز دره نوردی راه دختر رغز رغز داراب ستارههای رغز ستاره های رغز صخره صخره نوردی ضدآب طناب کوهنوردی عروس دره های ایران عروس رغز فسارود فصل آزادی فصل پاییز قلب رغز نگین رغز پاییز پرش در رغز کوهنوردان کوهنوردی