تنگ رغز داراب

تنگ رغز داراب

دره تنگ رغز داراب عروس دره های ایران

تنگ رغز عروس دره های ایران
دره زیبای تنگ رغز شهرستان داراب یکی از زیباترین و محبوب ترین دره های ایران است که به نام عروس دره های ایران و بهشت دره های ایران نامیده می شود.
این دره زیبا با ۶۴ حوضچه و ۳۴ آبشار، یکی از زیباترین و پرهیجان ترین دره های فنی ایران محسوب میشود که هر سال مورد استقبال بسیاری قرار می گیرد.
این دره توانسته هر ساله تعداد بسیارزیادی از طرفداران طبیعت را به سمت خود جذب کند.
اگر شما نیز مجذوب این طبیعت بکر و زیبا شده اید و قصد سفر به دره رغز را دارید با ما تماس بگیرید تا گروه کوهنوردی ستاره های رغز شما را در این دره همراهی کند.
در وب سایت اطلاعات ریز شده از سفر به دل این دره و همچنین اطلاعات دیگری از شهرستان داراب و منطقه زیبای فسارود و همچنین اطلاعات دیگری در مورد تک تک حوضچه های دره تنگ رغز موجود است.
دره تنگ رغز شهرستان داراب با آبی بسیار گوارا و سرد با حوضچه های آب و آبشارهای زیبا و دیدنی با صخره های زیبا دوستادان را به شهرستان داراب جذب میکند.
دره تنگ رغز شهرستان داراب یکی از فنی ترین و در عین حال زیباترین و تک ترین دره های ایران است که با وجود زیبایی های بی نظیر خود به آسانی قابل فتح شدن است.

آبشار نگین دره تنگ رغز
آبشار نگین دره تنگ رغز داراب

canyon darab iran landing raghez raghez-stars reghez rghez stars wally آب رغز آب سرد رغز آبشار رغز آبشار وداع ایران برگهای پاییزی بهشت رغز تنگ رغز تنگ رغز داراب تنگه رغز حوضچه های رغز داراب دره دره رغز دره نوردی راه دختر رغز رغز داراب ستارههای رغز ستاره های رغز صخره صخره نوردی ضدآب طناب کوهنوردی عروس دره های ایران عروس رغز فسارود فصل آزادی فصل پاییز قلب رغز نگین رغز پاییز پرش در رغز کوهنوردان کوهنوردی