درباره ما

گروه کوهنوردی ستاره های رغز

درباره ما بیشتر بدانید
گروه کوهنوردی ستاره های رغز فعالیت خود را در زمینه جذب توریست و گردشگر و همچنین گروه های کوهنوردی و دره نوردی از سال ۱۳۹۱ آغاز نموده است و توانسته که در این زمینه فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۹۴ به صورت رسمی آغاز نماید و هم اکنون به لطف پروردگار با چند لیدر حرفه ای و به کمک دیگر دوستان و همکاران حرفه ای از دل دره تنگ رغز علاقه مندان به کوهنوردی و گردشگری را، هم در صعود و هم فرود از دره راهنمایی و راهبری کند.

این گروه در منطقه ای سرسبز به نام فسارود که یکی از بخش های مهم شهرستان داراب به شمار می رود در حال فعالیت می باشد. شهرستان داراب “، در ۲۵۰ کیلومتری شهرستان شیراز ” واقع شده است. که شهر شیراز مرکز استان فارس است. شهرستان داراب با وسعت ۶۵۶۰ کیلومتر مربع ، با آب و هوایی تقریبا گرم و خشک (که متاسفانه به دلیل خشکسالی به این آب و هوا گرفتار شده ایم) و با رشته کوه های بلند و کشیده زاگرسی و با تنوع گیاهان دارویی و زمین های بایر برای کشاورزی و دامپروری و همچنین یکی از قطب های مهم مرکبات در جنوب کشور و انواع سیفیجات و غلات در کشور، وهمچنین بسیاری از مواد پروتئینی و غیره توانسته یکی از مهمترین شهرها با آب و هوایی متفاوت ظاهر شده و پس از شناخت این شهر در کشور توریست پذیر نیز شود.

در این راستا گروه کوهنوردی ستاره های رغز با تمرکز بر جاذبه های طبیعی شهرستان از جمله کوه های بسیار عالی آن برای دره نوردی و صخره نوردی با دره هایی بسیار چشم نواز از جمله دره تنگ رغز، درهتنگ خشک همچنین تنگ کتویه، و غیره…و با تمرکز بر صنعت توریست پذیری محیطی با شرایط خوب را برای همه دوستداران طبیعت فراهم کند.

آدرس کامل محل اسکان گروه کوهنوردی ستاره های رغز به این شرح است:
ایران – فارس – داراب – فسارود – پاسخن- کوهجرد – خیابان امام حسین (ع) – گروه کوهنوردی ستاره های رغز

برای تماس با ما با شماره های زیر در ارتباط باشید:
۰۹۱۷۹۳۳۵۳۰۲ ——- ۰۹۳۰۸۲۳۲۲۰۷  —- جاسم روستا 
09176744743 —  امین روستا

پیج رسمی ما در اینستاگرام: raghez_stars@
پیج شخصی من در اینستاگرام: jassem_roosta@